Köfteci ÇavuşLezzetli Et Durağınız

2005 yılından beri lezzetimiz hep aynı

gokhan cavus2005 yılında 2 masa ile kurduğumuz Köfteci Çavuş daha sonraları müşterilerimizin artan ilgilerinden dolayı daha kapsamlı ve daha geniş ürün yelpazesi olan bir işletme olma anlayışını ortaya çıkarmıştır. Bizlerde bu isteklere karşılık vermek adına kendimizi geliştirdik ve halen geliştirmekteyiz.

Lezzet ve hijyen açısından iyi bir konumda olan Köfteci Çavuş'ta herkesin gözleri önünde Köfte, Beyti, Bonfile, Biftek, Antrikot, Pirzola, Sucuk, Külbastı, Şiş ve Ciğer ürünlerimizi mangalımızdan sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.


Kilo ile et sofranızda, ekmek ile değil et ile doyuruyoruz

İster Kilo ile ister Porsiyon olarak vereceğiniz siparişlerinizi her zaman doğal, taze, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışınla sizlere sunduk ve sunmaya devam edeceğiz...

gulen kofteİnsanları kandırmanın aslında kendimizi kandırmanın farkında olan Köfteci Çavuş, modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimini ve gelişimini sağlamaktadır.

Lezzetli Et Durağınız sloganını benimseyen Köfteci Çavuş'ta et yemediyseniz etten lezzet almamışsınız diye düşünüyor ve sizleri et yemeye bekliyoruz.

logo extrakucuk